PIOTR and PAWEŁ | HomoHejt
1235
post-template-default,single,single-post,postid-1235,single-format-video,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

HomoHejt

6 komentarzy
 • Jarek
  Opublikowano 18:57h, 25 marca

  Dzień dobry.
  Kilka dni temu trafiłem na ten blog – bardzo sympatyczne miejsce. Czytam z zaciekawieniem, w filmikach nieco Panowie tracą, oczywiście moim subiektywnym okiem i uchem. Jedyny blog, jaki dotychczas czytałem, właśnie przeszedł do historii wraz ze śmiercią jego autora. Kto wie, może znalazłem jego substytut…

  • PIOTRandPAWEŁ
   Opublikowano 19:04h, 25 marca

   Witamy 🙂
   Dziękujemy za Twój komentarz i zapraszamy do częstszego odwiedzania!
   Pozdrawiamy
   PP

 • Jarek
  Opublikowano 20:43h, 25 marca

  Odwiedziny zależeć będą co najmniej od częstotliwości i wagi wpisów, więc to zdarzenie przyszłe i niepewne. Na razie poruszam się chaotycznie pomiędzy tekstami, z czasem może poznam całość. Nie widzę sensu komentowania wpisów historycznych, jednakże odniosę się do tematu nowej pracy. Życzę wytrwałości, bo branża, którą jeden z Panów wybrał, to coś znacznie więcej i ciemniej, niż zagadnienie “jak można komuś pomóc” i zostawianie setek śladów w papierach. To ciężka pogoń za sukcesem, niejednokrotnie za wszelką cenę, i mnóstwo frustrujących porażek, od których nie chronią ani świetne przygotowanie teoretyczne, ani zbierane latami doświadczenie. A jest Pan na samym początku drogi, by zostać prawnikiem, mimo zdobycia tytułu magistra prawa. Powie to Panu każdy praktyk. Notabene jeśli pracuje Pan w jednej z wrocławskich “fabryk” to nie jest wykluczone, że zetknę się kiedyś z efektami Pańskiej pracy – co prawda nie jestem orzecznikiem, ale oglądam ten świat z drugiej strony, który zresztą czeka w najbliższych latach rewolucja, której będzie się Pan aktywnie przyglądał.

 • Mikołaj
  Opublikowano 11:14h, 26 marca

  Odkryłem ostatnio hejtstop.pl i będę używał!

 • Krzysio
  Opublikowano 02:04h, 31 marca

  Cześć. Wpadłem na ten blog przypadkiem i jestem pozytywnie zaskoczony. Czekam na więcej. Pozdrawiam.

  Ps. Dużo szczęścia w związku, misiaki 🙂

 • Sławomir
  Opublikowano 20:50h, 04 kwietnia

  Cześć.
  Przeczytałem lwią część waszych postów. Wasz blog dodaje otuchy i powoduje, że czytając go uśmiecham się szeroko (nie zawsze do końca świadomie). Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale poprawiliście mi humor, trochę jaśniej patrzę na życie. Faktycznie do jedynych z trudniejszych comming out-ów należy to przed samym sobą. Pozostałe z nich jeszcze przede mną. Kiedyś “w odpowiednim momencie” z pewnością ich dokonam (łatwiej by było podjąć tą decyzję, nie mając pewnego bagażu doświadczeń i niemiłych wspomnień z tym związanych).
  Chyba wypróbuję kumpello, bo na fellow (prócz waszego profilu i linku do bloga) nic “dobrego” mnie narazie nie spotkało – może to kwestia ograniczenia do swojego i tak małego miasta (Opole), albo najzwyczajniej “szczęścia” w stosunku do przydarzających mi się rozmówców.
  Niemniej jeszcze raz chciałbym podziękować za to co robicie, a także życzyć wytrwałości w działaniach, powodzenia i by szczęście (w każdej postaci) was nie opuszczało.
  Pozdrawiam 🙂