PIOTR and PAWEŁ | i co ja robię tu…? – okiem Piotrka
6
post-template-default,single,single-post,postid-6,single-format-standard,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

i co ja robię tu…? – okiem Piotrka

blog Piotr i Paweł

i co ja robię tu…? – okiem Piotrka

O co w tym wszystkim chodzi? Kumpello, Fellow …

Mój chłopak zwrócił dzisiaj uwagę na to, że rozmowy z ludźmi na jednym z gejowskich portali społecznościowych (jak np. Kumpello, Fellow) z reguły sprowadza się do tematów: “jak się poznaliśmy?”, “jak wyglądał nasz coming out?”, “jak zareagowali nasi bliscy?”. Są też oczywiście pytania “co z tym seksem?”, albo… oczywiście “trójkącik?”. Nieeee, to nie wchodzi w grę! Ani trójkącik, ani inne figury geometryczne.

O tym, jak to wszystko wyglądało i jak wygląda możecie przekonać się tutaj. Na blogu PIOTR and PAWEŁ. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu  coś dla siebie! Może uda nam się komuś w czymś pomóc (byłoby fajnie)! A może dzięki tym osobistym wpisom poznacie lepiej swojego chłopaka?

Na pewno poznacie nas. Blog ten stanie się w pewnym sensie naszą kroniką. Nie będzie on oczywiście tylko o nas. Poznacie historie ludzi, z którymi rozmawiamy na co dzień; naszych rodzin, przyjaciół, znajomych, oraz “ludzi spotkanych na naszej drodze”. Wpisy możecie śledzić na portalach Facebook, Instagram i YouTube.

Cel? Chcemy dzielić się uśmiechem. Nawet wtedy, gdy będziemy poruszać cięższe tematy.

~Piotrek

Facebook PIOTR and PAWEŁ

Instagram PIOTR and PAWEŁYouTube PIOTR and PAWEŁ

Tagi:
,
Brak komentarzy