I co ja robię tu…? – okiem Piotrka

O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI? KUMPELLO, FELLOW …

Mój chłopak zwrócił dzisiaj uwagę na to, że rozmowy z ludźmi na jednym z gejowskich portali społecznościowych (jak np. Kumpello, Fellow) z reguły sprowadza się do tematów: „jak się poznaliśmy?”, „jak wyglądał nasz coming out?”, „jak zareagowali nasi bliscy?”. Są też oczywiście pytania „co z tym seksem?”, albo… oczywiście „trójkącik?”. Nieeee, to nie wchodzi w grę! Ani trójkącik, ani inne figury geometryczne.

O tym, jak to wszystko wyglądało i jak wygląda możecie przekonać się tutaj. Na blogu PIOTR and PAWEŁ. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu  coś dla siebie! Może uda nam się komuś w czymś pomóc (byłoby fajnie)! A może dzięki tym osobistym wpisom poznacie lepiej swojego chłopaka?

Na pewno poznacie nas. Blog ten stanie się w pewnym sensie naszą kroniką. Nie będzie on oczywiście tylko o nas. Poznacie historie ludzi, z którymi rozmawiamy na co dzień; naszych rodzin, przyjaciół, znajomych, oraz „ludzi spotkanych na naszej drodze”. Wpisy możecie śledzić na portalach Facebook, Instagram i YouTube.

Cel? Chcemy dzielić się uśmiechem. Nawet wtedy, gdy będziemy poruszać cięższe tematy.

~Piotrek