PIOTR and PAWEŁ | Komunikat specjalny! – ogłoszenia blogowe
300
post-template-default,single,single-post,postid-300,single-format-standard,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Komunikat specjalny! – ogłoszenia blogowe

Komunikat specjalny! – ogłoszenia blogowe

Bez tytułu

Od dzisiaj kilka zmian 🙂 Zasięgnęliśmy trochę Waszych opinii na temat tego, co moglibyśmy zrobić, aby ten blog stał się bardziej przyjazny. Dzisiaj napłynęły ostatnie wiadomości i podjęliśmy kroki ku pewnym zmianom. Mamy nadzieję, że i wy je zaaprobujecie. A oto te zmiany:

Nazwa bloga “My Geje RP” zmienia się na bardziej neutralną “Piotr and Paweł”.

Już od jakiegoś czasu otrzymywaliśmy od Was wiadomości, w których pisaliście, że chcielibyście być na bieżąco z nowymi wpisami, ale na polajkowanie profilu na nazwę “My Geje RP” średnio zareagowaliby jego znajomi. My to rozumiemy. Zasięgnęliśmy też opinii wśród naszych bliskich – oni również powiedzieli, że taka zmiana jest in plus.

Strona internetowa www.mygejerp.pl oraz www.mygejerp.wordpress.com zostaje zastąpiona nowymi linkami.

Od dzisiaj możecie korzystać z nowego adresu do bloga – www.piotrandpawel.pl
Link mygejerp.pl przekierowuje z automatu na nowy adres bloga.

Nowy adres e-mail

W związku ze zmianą domeny, do kontaktu prosimy używać nowego adresu e-mail: blog@piotrandpawel.pl

Instagram

Dotychczasowy profil na Instagramie zmienił jedynie nazwę z MyGejeRP na PiotrAndPaweł

YouTube, Google+, Twitter

Tu, podobnie jak w Instagramie, zmianie uległa jedynie nazwa profilu.

YouTube

Wśród naszych czytelników są osoby niesłyszące. W związku z tym, po opublikowaniu jakiegokolwiek filmiku nagranego przez nas w którym będziemy coś mówić, maksymalnie tydzień po jego premierze dodane będą do niego napisy w języku polskim.

Facebook

Tu zmiana będzie największa. Facebook nie daje nam możliwości zmiany nazwy strony ze względu na to, że przekroczyliśmy 200 lajków. Próbowaliśmy kombinować, jednak nic to nie dało. W związku z tym, że to właśnie w dużej mierze o facebooka chodziło naszym czytelnikom, utworzyliśmy bliźniaczy profil. Tu zwracamy się z prośbą, aby osoby które dzisiaj polubiły stronę My Geje RP na facebooku i nadal ją lubią, “przeniosły” (ale to brzmi :-p ) swojego lajka na nowy profil. Oba profile będą funkcjonowały obok siebie jeszcze przez jakiś czas, aż facebook pozwoli nam je ze sobą połączyć. Do tego potrzeba jednak bliźniaczej ilości lajków. Aby wejść na naszą nową stronę na facebooku, kliknij tutaj.

Jedyne czego nie mogliśmy przenieść na nowego facebooka, to właśnie lajki oraz komentarze.

Mamy nadzieję, że zmiany te odbierzecie pozytywnie i je wesprzecie 🙂

A już jutro po południu pierwsza relacja mamy Pawła po jego coming outcie.

Piotr and Paweł

2 komentarze
 • kotek
  Opublikowano 00:38h, 05 lipca

  Tylko zamiast słowa głuchoniema (mocno obraźliwe dla osób głuchych i niezgodne z prawdą) należy użyć słowo głucha 🙂 Bo Głuche mają własny język (PJM – Polski Język Migowy), więc nie są nieme.

  Pozdrawiam Kotek 🙂

  • mygejerp
   Opublikowano 00:43h, 05 lipca

   poprawiliśmy 🙂 dziękujemy za cenną uwagę 🙂