PIOTR and PAWEŁ | O nas
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

O nas

KIM JESTEŚMY

12637037_865267880259981_1207320816_o

Rodowity lubelak, który mówiąc używa słów nie wszystkim zrozumiałych. Niewyspany staje się nie do zniesienia. A na co dzień prawnik. Po pracy wiecznie uśmiechnięty gaduła, który kompletnie nie ma pamięci do nazwisk. Nie potrafi nawet wymienić aktorów grających w Klanie.

PIOTRek

writer | social contact
12822758_998782510189104_990833716_o

Ma zaszczyt cieszyć się statusem studenta. Przyszły ekonomista, choć jeszcze nic nie jest przesądzone. Uwielbia kino i teatr. W wolnej chwili ciągle coś montuje (czyt. filmy).
Ratownik w czerwonych spodenkach, pływak. Do bólu szczery, choć wcale dużo nie mówi. Nie cierpi truskawek, choć obiecał zjeść jedną w dniu ostatecznym.

PAWEŁ

photo and video maker/editor

CO ROBIMY

Misja

Wierzymy, że uśmiech pomaga i jest najważniejszy w życiu każdego. Postawiliśmy sobie za cel, aby szukać go wszędzie tam, gdzie jesteśmy i gdzie nas jeszcze nie ma lub nie było ? Dzielmy się uśmiechem!

Aktywizm

Dajcie nam człowieka, a… uświadomimy go! Wiemy, że budowa świadomości leży u podstaw relacji z drugim człowiekiem. Wyzwaniem jest stanąć z nim twarzą w twarz.

HeteroFriendly

Staramy się, aby nasza działalność była skierowana do wszystkich. Bez względu na płeć, orientację, kolor skóry itd. itp. Dlaczego? Bo każdy ma prawo być sobą!

Piszemy

Blog, to nasz pamiętnik. Gdy wracamy do wpisów sprzed lat, łezka kręci się w oku. Chcemy przy tym, aby wpisy były niczym poranna gazeta, którą możemy przeczytać do kawy.

Nagrywamy

Usiądź wygodnie. Wrzuć na luz. Przygotuj się na dawkę śmiechu i uśmiechu. Nie dublujemy, nie mamy scenariuszy, nie… nie… nie… Chcemy być sobą. Chcemy popełniać błędy.

Fotografujemy

Ten rodzaj komunikacji jest dla nas bardzo istotny. Jeden moment uchwycony. Akcja dzieje się w bezruchu. Szczegóły. Kolory. Przyjrzyj się!

PATRONITE – realizacja celów

Utrzymanie bloga0%
500+0%
Sprzęt0%
SZAŁ CIAŁ0%
RZUCAMY PRACĘ0%

Leczenie homofobii nie jest tanie… :-/ Pomożesz?