Seks przez internet

A gdyby tak poznać się na nowo? Nie nie chodzi wcale o nas 😉 My już się poznaliśmy i jak zapewne większość z Was wie, stało się to dzięki internetowemu portalowi. Tak, w ten sposób ludzie też mogą się poznać. Dla mnie – świeżo po wyjściu z szafy geja – portal randkowy był wyborem oczywistym. W pewnym sensie również i bezpiecznym. Bez zobowiązań.

Dzisiaj – po kilku latach bycia razem wróciliśmy z Pawłem do historii naszych pierwszych rozmów. To ciekawe kompendium tego, jak się poznawaliśmy, badaliśmy na co możemy sobie pozwolić, jak z każdą kolejną rozmową otwieraliśmy się na siebie. Mieliśmy również taki okres w swoim życiu – gdy byliśmy już razem od ponad roku – gdzie postanowiliśmy jeszcze raz “poznać się” na portalu randkowym. Rozmawialiśmy ze sobą przez chat (siedząc nie raz na przeciwko siebie) tak, jakbyśmy dopiero pierwszy raz rozmawiali. Może to wydać się dziwne albo i komiczne, ale wierzcie mi – jeśli podejdzie się do tego z odpowiednim dystansem i zaangażowaniem, to będzie to i dla Was niezwykłe doświadczenie.

No dobrze, ale jesteśmy ze sobą już prawie 5 lat i… Związek się rozwija. Nie ma stagnacji. Wciąż mocno otwieramy się na siebie, stając się również bardziej odważnym w wyrażaniu potrzeb. Ale co w sytuacji, gdy ciężko jest zacząć? Nie każdy przecież od tak jest w stanie powiedzieć, jakie ma potrzeby (w tym te związane z intymnością i seksem). Sprawdziliśmy to 😉 Postanowiliśmy pójść w stronę (a raczej na stronę) tego, czego nawet nie znaliśmy. Z ciekawości.

Datezone.com!

I niech ktoś mi teraz powie, że znał ten portal, a tylko ja żyłem w jakiejś nieświadomości 😀 Datezone.com – portal, na którym możesz umówić się na sex randki 😉 Skoro 4 lata temu wróciliśmy z Pawłem na inny portal randkowy, aby przeżyć historię naszego poznania jeszcze raz to… czemu by nie dodać coś nieco bardziej dziwnego w naszym związku. Zarejestrowałem się i już wiedziałem, jak mało wiem.

Moje preferencje! Ta lista nie ma końca. Nad wieloma nigdy się nie zastanawiałem, a nad jeszcze kolejnymi musiałem googlować, aby dowiedzieć się, o co w tym chodzi. Taaak, chyba należę do tego grona gejów, którzy “coś tam wiedzą; pokazują, że wiedzą jeszcze więcej a tak ogólnie to i tak nie za dużo porozmawiają”.

Wracając jednak do Datezone.com. Czy ja zamierzam kończyć związek? Nie. Czy ja zamierzam umówić się na sexrandkę przez ten portal? Tak.

  • Jak to “tak”? Przecież Ty masz Piotrek chłopaka! Tworzycie dobry związek! Nie rób tego!

Ale właśnie tak zrobię. Dlaczego? To będzie i moja i Pawła mała przygoda z… nami samymi 😀 Poklikamy tam i… umówimy się na sexrandkę. Może w jakimś dziwnym miejscu. Kto wie, jakie mamy jeszcze niespełnione “pragnienia”. Czy mnie tam znajdziecie? Nie 😀 Ale Paweł na pewno tak!

Wy za to możecie poznać tam kogoś dla siebie 😉

Link: www.datezone.com