PIOTR and PAWEŁ | Termy Maltańskie – Poznań
1658
post-template-default,single,single-post,postid-1658,single-format-standard,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Termy Maltańskie – Poznań

Termy Maltańskie – Poznań

Gdyby połączyć Termy Maltańskie i Wrocławski Aquapark spokojnie można byłoby wystawić maksymalną ilość gwiazdek!

TERMY MALTAŃSKIE – POZNAŃ
Ocena: 7.0

G7

 

Co mają do zaoferowania Termy Maltańskie?

  1. Baseny rekreacyjne
  2. Basen sportowy
  3. SPA
  4. Świat saun
  5. Taras słoneczny

W Poznaniu mieliśmy okazję, poza basenami rekreacyjnymi, skorzystać z saun. I gdybyśmy oceniali to, co oferuje Poznań w strefie saun w porównaniu z Wrocławiem czy Łodzią – Termy wygrywają bezapelacyjnie.

Wrażenia ogólne

Termy mieliśmy przyjemność zwiedzać z 2. naszych czytelników. Spędziliśmy kilka godzin na zjeżdżalniach, basenach i saunie. Ilość rozrywek jest zdumiewająca. Zastanawiające było jednak to, o co chodzi z tym włączaniem stref. Po 2 godzinach zauważyliśmy, że aquapark podzielony jest chyba na 4 części, z których każda jest uruchamiana co kwadrans. I tak, aby skorzystać z biczy wodnych, trzeba odczekać aż skończy się dzika rzeka. Z kolei aby spłynąć dziką rzeką, poczekać trzeba, aż ludzie wyszaleją się na sztucznej fali.

ZJEŻDŻALNIA CZARNA DZIURA

Hmm… porównywalna do tej z Wrocławia. Fajne efekty wizualne. Przejazd w miarę sympatyczny. Czegoś jednak brakuje w tej atrakcji. Choćby emocjonującego zakończenia z jakim spotkamy się we Wrocławiu – lejka.

DZIKA RZEKA ZEWNĘTRZNA

Noooo! To jest to. Do tej pory nie spotkaliśmy się z równie porywistą atrakcją. To zdecydowanie najlepsza zjeżdżalnia jaką mieliśmy okazję odwiedzić. Ilość turbulencji, zakrętów, niespodzianek jest wprost zdumiewająca do jej długości.

DZIKA RZEKA WEWNĘTRZNA

To nas nie porwało specjalnie 🙂 Więc pozostawimy tę atrakcję bez specjalnego opisu.

KAMIKAZE

To coś zupełnie innego, niż Kamikaze z Łodzi. Może nie startujemy z imponującej wysokości (jak w Łodzi), ale startujemy we dwójkę. Istny wyścig – kto pierwszy ten lepszy. Meeeeega fajna zabawa.

ZJEŻDŻALNIA PONTONOWA

Zanim wystartowaliśmy, trochę czasu minęło. Mamy wrażenie, że jest ona niedopracowana. Brakuje w niej iskierki prędkości, wrażeń etc. Wsiadasz, zjeżdżasz… i tyle. Tylko tyle. Musisz w dodatku pilnować, aby nie zatrzymać się gdzieś pośrodku.

ZJEŻDŻALNIA TURBO

Taka ona Turbo, że momentami Wrocławska Multimedialna jest szybsza. Prędkość 50km/h to minimum, jakie powinna zapewniać ta rozrywka. Tu człowiek powinien czuć nieco strachu przed samym startem. Powinien mieć wrażenie, że musi zamknąć oczy. Tego nie ma. A szkoda…

ZJEŻDŻALNIA WIELOTOROWA

Nie pamiętam, ile razy z niej zjeżdżaliśmy. Był fun. Mega fun. Niby nie ma ona nic szczególnego do zaoferowania – prędkości, zakrętów… ale jest w niej coś magicznego. Ta prostota przyciąga.

ŚWIAT SAUN

W tym świecie można się pogubić, albo zatracić. Świat saun ma do zaoferowania wiele… wiele… wiele przyjemności. Ilość saun jest “przerażająca”. Ogromny dziedziniec jest zapewne wymarzonym miejscem do opalania w środku lata. Nie mogliśmy odnaleźć tylko basenu z lodowatą wodą. A taka atrakcja w upalne dni przydałaby się 🙂

Za dużo nie chcemy się rozpisywać, bo trzeba tam zajrzeć i skorzystać z doznań osobiście. A jeśli chcecie zobaczyć co nie co, to kliknij tutaj, aby obejrzeć wideo 🙂

Tymczasem zapraszamy na stronę internetową Term – http://www.termymaltanskie.com.pl/

Brak komentarzy